Ania Kłosek – Galeria Archiwum Snaps.pl

Ania Kłosek – Galeria Archiwum Snaps.pl

Dawno temu (w odległej galaktyce) na blogu kolektywu Snaps widniała seria gościnnych galerii. Przez 6 lat (od 2008 do 2014 roku) udało im się zgromadzić ponad 40 unikalnych, a dziś już historycznych zestawów fotografii ulicznej. Każdy mógł wysłać im zdjęcia, lecz nie każdy mógł zostać opublikowany. Członkowie Snapsa selekcjonowali autorów i na ich stronę trafiali tylko najciekawsi.

Teraz kiedy blogi powoli już odchodzą do lamusa na rzecz facebooka, instagrama czy innego twittera szkoda by było aby i te galerie przepadły. Strona Snaps nie działa już od ponad roku, ale redakcji PSP wraz z członkami Snapsa udało się odzyskać te galerie. Będziemy je sukcesywnie publikować na łamach PSP i w miarę możliwości uzupełniać o aktualne dokonania autorów. Jednocześnie redakcja PSP chciałaby kontynuować tę tradycję.

Zapraszamy każdego, kto chciałby opublikować swój zestaw na łamach PSP do pisania na adres zgloszenia@polishstreetphotography.com. W mailu prosimy o maksymalnie 10 zdjęć w formacie jpg, (1000pikseli na dłuższym boku) oraz kilka zdań opisujących siebie oraz nadesłane zdjęcia.

Ania Kłosek – niezależna fotografka zajmująca się szeroko rozumianą fotografią począwszy od ulicznej, poprzez dokumentalną, reporterską i komercyjną. Zdobywa uznanie w Polsce, jak i zagranicą prezentując swoje zdjęcia na licznych konkursach i wystawach m.in. Miami Street Photography Festival, Leica Street Photo, Street Photography Now, tu i teraz, EASTREET, czy Eyes on Main Street. Należy do polskiego kolektywu fotograficznego Un-Posed, wcześniej działała w międzynarodowym kolektywie Publigraphy. Zainteresowana jest tematyką Europy Wschodniej i krajów post-radzieckich, gdzie najchętniej kieruje swoje wizualne poszukiwania. Miłośniczka malarstwa renesansowego i muzyki barokowej.

Zapraszamy do zapoznania się z dwiema galeriami autorstwa Ani Kłosek.

Więcej zdjęć na stronie autorki www.aniaklosek.com oraz na jej profilu Flickr

A teraz przejdźmy do meritum. Zapraszamy do zapoznania się z dwiema galeriami autorstwa Ani Kłosek

Pierwsza, odzyskana z archiwum Snaps,

oraz druga z aktualnyni fotografiami

Mateusz Grybczyński
mateusz.grybczynski@gmail.com
No Comments

Post a Comment

4 × two =

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.